Проєкти форуму

Генічеські електробуси (в т. ч. на КПВВ «ЧОНГАР»)

Придбання десяти електробусів для обслуговування маршрутів зал. станція «Новоолексіївка» – Генічеськ – Стрілкове та зал. станція Новоолексіївка – КПВВ «Чонгар» та зарядної інфраструктури. Проект створить умови розвитку цілорічної готельної та санаторно-лікувальної інфраструктури.

Курорт «Термаль» с. Щасливцеве

Будівництво цілорічного комплексу санаторно-медичного відпочинку «Термаль» в с. Щасливцево за кредитні кошти. Використання потенціалу термальної води, Азовського моря, грязі і солей затоки Сиваш, чистого повітря.

Газифікація Новотроїцької та Генічеської громад

Будівництво магістрального газопроводу довжиною 96 кілометрів об’єднає систему «Нафтогазу» і «Чорноморнафтогазу»; створить умови для переробки сільгосппродукції в смт Новотроїцьке та смт Новоолексіївка; газифікує 9 000 домогосподарств у 44 населених пунктах. Організація робіт за інвестиційні кошти «Нафтогазу».

Центральна каналізація Арабатської стрілки

Побудова системи централізованої каналізації курортів Арабатської стрілки від с. Стрілкове до діючих очисних міста Генічеська створить умови розвитку цілорічної готельної та санаторно-лікувальної інфраструктури.

Сортування сміття Арабатки

Створення комплексної системи збору, сортування, переробки та захоронення твердих побутових відходів громад Генічеського району та створить умови розвитку цілорічної готельної та санаторно-лікувальної інфраструктури.

Рис Таврії

Реконструкція за кредитні кошти підвідних каналів та стінок огородження рисових чеків в Скадовському районі задовольнить потреби країни у рисі.

Кукурудзяний крохмаль

Проект знизить експорт кукурудзи як сировини і підвищить продаж за кордон готової продукції – будівельного та харчового крохмалю. Проект реалізується в рамках створення Скадовського індустріального парку – першого в Україні з морським портом та злітньою авіа смугою.

Берегоукріплення Залізний Порт - Приморське - Лазурне

Море краде українську землю. Розроблено найоптимальніший концепт вирішення проблеми берегоукріплень зусиллями Заводу “Палада” концерну Укроборонпром.

Скадовські томати

Проект виробництва та експорту томатного порошку у серці регіону вирощування томатів. Проект реалізується в рамках створення Скадовського індустріального парку – першого в Україні з морським портом та злітною авіасмугою.

СмартСтарСіті

Дистанційне, прозоре та розумне управління громадами, комунальними підприємствами та власним господарством. Створення еталонної смарт-територіальної громади для вирішення проблем місцевої інфраструктури за кошти приватного інвестора.

Архітектурна перлина «Асканія – Нова»

Побудова під егідою територіальної громади та національного парку “кварталу гостинності”, проект якого буде розроблено під час міжнародного архітектурного конкурсу. Сучасний та екологічний архітектурний комплекс буде поєднано з організаційно-правовою моделлю комплексу, дохід від якого будуть отримувати, як інвестори і громада, так і національний парк.

Зрошення степу

Розвиток зрошення обрано Президентом України у якості національного пріоритету для інвестицій. Професійні асоціації, профільні міністерства, міжнародні фінансові організації створюють спільну модель управління зрошувальним господарством та інвестування у цю сферу. Розроблено проекти відновлення втраченого зрошення; дообладнання Перекопського каналу; побудова нових черг Каховського та Сірогозького каналів; збільшення можливостей Інгулецької та Північно-Рогачицької зрошувальних систем.

Аеропорт «Херсон» і злітні смуги Скадовськ, Генічеськ

Розвиток вантажних авіаперевезень CARGO; розбудова аеровокзального комплексу для обслуговування 1 мільйону  пасажирів в рік та  під залучення лоукостерів; відновлення злітних смуг-аеродромів у Генічеську та Скадовську.

Гідравлічні циліндри

Будівництво нових та реконструкція існуючих виробничо-складських приміщень (складання, випробування, фарбування, складування готової продукції, заготівельна ділянка, склад сировини)

Гідравлічні ущільнення

Будівництво нових виробничо-складських приміщень.
Придбання сучасного високотехнологічного обладнання.

Мелітопольські запчастини

Придбання сучасного високотехнологічного обладнання для термічної обробки деталей. Придбання і встановлення сучасного обладнання для освітлення і опалення цеху, ремонт приміщень їдальні, душової і роздягальні.

Європейська ливарня

Будівництво нової інноваційної виробничої лінії для лиття термостійких готових виробів, які за рівнем якості підпадатимуть під європейську сертифікацію продукції. Впровадження нової ефективної технології лиття.

Інфраструктура Прибужжя

Об’їзна дорога до промислових підприємств та міських морських та річкових портів. Законопроекти про розподілення портових зборів. Розбудова перевантажувальних терміналів Дніпро – Бузького басейну.

Безпечна вода

Енергетична незалежність та безпечність продукції водоканалів Миколаєва та малих міст Прибужжя.

Ольвія

Побудова під егідою територіальної громади та національного парку “кварталу гостинності”, проект якого буде розроблено під час міжнародного архітектурного конкурсу. Сучасний та екологічний архітектурний комплекс буде поєднано з організаційно-правовою моделлю комплексу, дохід від якого будуть отримувати, як інвестори і громада, так і національний парк.

Фрегат

Підвищення конкурентоспроможності продукції національного підприємства сегменту поливальної техніки та імпортозаміщення в галузі зрошення. Виробництво дощувальних машин для зрошення полів в зоні ризикованого землеробства.

Інтермодальний транспортний коридор

Організація інтермодального перевезення залізничним транспортом контейнерів та напівпричепів з Туреччини до країн Європейського Союзу з виготовленням залізничних контрейлерних платформ. Підвищення екологічності перевезень шляхом переведення трафіку вантажних перевезень з автошляхів на  залізницю. Оновлення парку паромів.

Морська палата України

Розширення інфраструктури контейнерних перевезень всіма видами транспорту. Перезавантаження мультимодальних перевезень Одеса-Гданськ.