4 Травня 2021

Єдиний щит Півдня

Реінтеграція тимчасово окупованого Кримського півострова не можлива без соціально-економічної розбудови Півдня України та залучення значних інвестицій у розвиток місцевої промисловості, аграрної сфери, бізнесу, інфраструктури та територіальних громад. Саме тому голови Херсонської, Миколаївської та Одеської облдержадміністрацій вирішили спільно розв’язувати проблеми регіону.

Сергій Козир, Віталій Кім та Сергій Гриневецький об’єднали зусилля для розвитку туристичної галузі Українського Причорномор’я, розбудови спільної інфраструктури краю через зрошення, налагодження якісних транспортних перевезень, а також для будівництва житла  українцям, які вимушено покинули територію тимчасово окупованої АР Крим.

південна стратегія розвитку

Безпрецедентний випадок тісного партнерства очільники ОДА підтвердили підписанням відповідного меморандуму. Зокрема, документ передбачає не лише обмін досвідом, а й запровадження нових підходів у розвитку аграрної галузі, створення потужного водогосподарсько-меліоративного комплексу на півдні України, модернізацію наявних та будівництво нових зрошувальних систем, розвиток сучасної туристичної інфраструктури та раціонального використання туристичних ресурсів.

форум

Розглядається можливість залучити інвесторів для встановлення веж і поширення українського телебачення в громадах Херсонської області, що межують із тимчасово окупованим Кримом. А Віцепрем’єр-міністр України – Міністр з питань реінтеграції ТОТ України оголосив проведення тендеру для телерадіокомпаній, який розв’яже проблему відсутності сигналу українського телебачення в південному регіоні й задовольнити культурні та інформаційні потреби населення, що проживає на тимчасовій межі з АР Крим. 

Перший інвестиційний форум

Така єдиність у розв’язанні проблем Причорномор’я зміцнить позицію Півдня в питаннях соціально-економічного розвитку та реінтеграції тимчасового прикордоння.

Телеканал «Дом» про Форум «Південна стратегія розвитку»
Новий газопровід, очисні споруди в населених пунктах на адмінмежі з окупованим Кримом, реконструкція Херсонського аеропорту й ще десятки проєктів для...
Очима журналістів: Форум Південна Стратегія Розвитку
10–11 червня на Арабатській стрілці відбувся форум «Південна стратегія розвитку», який зібрав понад 600 гостей на адміністративній межі з Кримом....
Проєкт | Дороги Миколаївщини: закон, що рівняє асфальт
Миколаїв — важливий промисловий та транспортний центр України з розвиненим портовим господарством. Однак великі обсяги вантажопотоку негативно впливають на інфраструктуру...

    Потребуєте більше інформації?
    Заповніть наступні поля та ми обов’язково Вам зателефонуємо.

    Також, ви можете
    зарееструватися на наш форум