12 Травня 2021

Проєкт | Європейська ливарня

ТОВ «Турбоком» успішно функціонує понад 20 років, а його продукція експортується у 30 країн світу. Проєкт “Європейська ливарня” передбачає вихід продукції підприємства на нові ринки збуту, де необхідна сертифікація за стандартами Європейського союзу. Це створить переваги як для інвесторів, так і для мешканців міста.

ТОВ «Турбоком»

ТОВ «Турбоком», який знаходиться у місті Мелітополь, Запорізької області,   виробник понад 120 моделей турбін та 300 видів картриджів на вантажні автомобілі (КАМАЗ, ГАЗ, ГАЗель та інші), пасажирський транспорт (ПАЗ, ЛІАЗ, ЛАЗ), сільгосптехніку, та спецтехніку (Амкадор, ЧТЗ). 

Щорічно на підприємстві виробляється близько 45000 турбокомпресорів. Кількість працівників «Турбокому» – понад 500. Підприємство сумлінно виконує кредитні зобов’язання, а його запланований обсяг лиття готових виробів на 2021 рік – 700 тонн.

Також підприємство має високотехнологічне виробництво, оснащене сучасним обладнанням: OKUMA, Gildemeister AG, OKK, Goodway, Deckel Maho, Fadal. Обробка деталей відбувається на токарних, токарно-фрезерних, 3-х і 5-ти координатних фрезерних верстатах з ЧПУ.

ТОВ «Турбоком» має власний цех для лиття алюмінію “ЛК МЕЛТ”, який відливає всі алюмінієві деталі його турбокомпресорів. Також усі чавунні деталі відливає власне чавунно-ливарне підприємство ТОВ «Завод «Екопромліт», що входить до групи компаній «Турбоком». Підприємство спеціалізується на виробництві чавунових та сталевих відливок методом лиття по газифікованих моделях за технологією Lost Foam.  

Європейська ливарня

Проєкт передбачає залучення інвестицій для будівництва нової інноваційної виробничої лінії для лиття термостійких готових виробів, які за рівнем якості відповідатимуть  європейській сертифікації продукції. Також передбачається впровадження нової ефективної технології лиття.

Загальний обсяг необхідних інвестицій для закупівлі виробничого обладнання, запровадження нових методів лиття і технологій, які відповідатимуть правилам європейської сертифікації, складає 5 млн євро.

Результатом проєкту буде вихід продукції на нові ринки збуту, які вимагають сертифікації за стандартами Європейського союзу. Це дозволить збільшити обсяг реалізації продукції на 65-70%.

Усе це також позитивно вплине на місцевих мешканців: будуть створенні нові робочі місця для кваліфікованих працівників з високим рівнем заробітної плати, покращеними умовами праці та розширеним соціальним пакетом.

Проєкт “Європейська ливарня” відкриє можливості для інвестування в перспективне підприємство, розвиток якого покращить якість життя місцевих мешканців.

Телеканал «Дом» про Форум «Південна стратегія розвитку»
Новий газопровід, очисні споруди в населених пунктах на адмінмежі з окупованим Кримом, реконструкція Херсонського аеропорту й ще десятки проєктів для...
Очима журналістів: Форум Південна Стратегія Розвитку
10–11 червня на Арабатській стрілці відбувся форум «Південна стратегія розвитку», який зібрав понад 600 гостей на адміністративній межі з Кримом....
Проєкт | Дороги Миколаївщини: закон, що рівняє асфальт
Миколаїв — важливий промисловий та транспортний центр України з розвиненим портовим господарством. Однак великі обсяги вантажопотоку негативно впливають на інфраструктуру...

    Потребуєте більше інформації?
    Заповніть наступні поля та ми обов’язково Вам зателефонуємо.

    Також, ви можете
    зарееструватися на наш форум