30 Квітня 2021

Особиста місія Еміне Джапарової

I Міжнародний інвестиційний форум «Південна стратегія розвитку» не можливий без людей, які його творять. Без головних ідейників та натхненників цього заходу. Бо так важливо, щоби за кожним процесом у державі стояла не просто людина-виконавець, а людина з цінностями, переконаннями та нестримною мотивацією.

Тому серед організаторів Форуму є Еміне Джапарова — українська кримськотатарська політикиня та державна діячка, журналістка, перша заступниця Міністра закордонних справ України. 

Недарма свого часу чинний Міністр закордонних справ України, Дмитро Кулеба, запропонував саме Еміне Джапаровій реалізовувати в міністерстві всі кримські питання. Для неї окупація Криму Росією — це насамперед особиста історія. Їй теж довелося покинути рідний край та переїхати на материкову Україну. Вона як ніхто знає і відчуває проблеми людей, які опинилися по той бік тимчасового кордону й не мають змоги реінтегруватися в український державний процес. Як і більшість переселенців із тимчасово окупованого Криму, Еміне Джапарова також не бачиться з родиною, спілкується з близькими телефоном і тяжко переживає розлуку з рідним народом. 

Через це стати однією з організаторів I Міжнародного інвестиційного форуму «Південна стратегія розвитку» для Еміне Джапарової — як особиста місія на шляху реінтеграції тимчасового прикордоння. А на посаді заступниці Міністра, політикиня активно займається просуванням міжнародного координаційного механізму з деокупації Криму «Кримська платформа», яка логічно пов’язана з Форумом і відбудеться у серпні.

«Дуже важливо спільно шукати відповіді на весь комплекс наслідків тимчасової окупації Криму і тримати цю проблему в постійному полі зору міжнародної спільноти», — Еміне Джапарова

Політикиня активно підтримує ідеї Форуму і вважає, що «Південна стратегія розвитку» розкриє економічний потенціал південного регіону та посилить нерозривний зв’язок з Кримом та його мешканцями. 

Саме тому вся команда організаторів Форуму усвідомлює, що розбудова південних областей України вкрай важливий крок для реінтеграції трудових ресурсів та бізнесу тимчасового кримського прикордоння. Це шанс зберегти спільний розвиток Півдня України всупереч тимчасовій окупації АР Крим.

Телеканал «Дом» про Форум «Південна стратегія розвитку»
Новий газопровід, очисні споруди в населених пунктах на адмінмежі з окупованим Кримом, реконструкція Херсонського аеропорту й ще десятки проєктів для...
Очима журналістів: Форум Південна Стратегія Розвитку
10–11 червня на Арабатській стрілці відбувся форум «Південна стратегія розвитку», який зібрав понад 600 гостей на адміністративній межі з Кримом....
Проєкт | Дороги Миколаївщини: закон, що рівняє асфальт
Миколаїв — важливий промисловий та транспортний центр України з розвиненим портовим господарством. Однак великі обсяги вантажопотоку негативно впливають на інфраструктуру...

    Потребуєте більше інформації?
    Заповніть наступні поля та ми обов’язково Вам зателефонуємо.

    Також, ви можете
    зарееструватися на наш форум